Co Oferujemy

Co oferujemy
Fotografia :
- pełny reportaż z przygotowania i błogosławieństwa
- reportaż ze ślubu
- pełny reportaż z wesela (do godziny 1:00 w nocy)
- zdjęcia w plenerze w dniu ślubu lub do 3h w dowolnie wybranym dniu (dodatkowo płatne)
- czas pracy fotografów i operatorów do 16h w dniu ślubu, każda dodatkowa godzina za dopłatą.

Efektem końcowym fotografii jest stylizowany pendrive w pięknym, skórzanym etui, fotoksiążka w rozmiarze 30cm x 30cm z wybranymi zdjęciami oraz chroniona hasłem galeria internetowa na stronie www.andrzejart.pl dostępna przez 30 dni.
Wszystkie zdjęcia wykonujemy w formacie RAW, każde zdjęcie jest potem wstępnie obrabiane, korygowane są kolory, balans bieli, kadr.

Filmowanie:
- reportaż z przygotowania i błogosławieństwa
- reportaż ze ślubu
- reportaż z wesela (do godziny 1 w nocy)
- ujęcia w plenerze w dniu ślubu lub do 3h w dowolnie wybranym dniu (dodatkowo płatne)
- ujęcia z powietrza (dronem)

  1. Film tradycyjny(montaż prosty) z naciskiem na reporterską formę i dominującym dźwiękiem oryginalnym (prosty montaż). Film częściowo wzbogacony o teledyski zmontowane do muzyki wybranej przez Państwa Młodych lub przez nas. Czas filmu : 60 minut plus 3 minutowy teledysk.

  2. Film zmontowany w postaci teledysków, przeplatany dźwiękiem oryginalnym w filmie pojawiają się liczne teledyski, m.in. z przygotowań, błogosławieństwa, Kościoła, życzeń, pleneru, zabaw weselnych,które przedzielane są dźwiękiem oryginalnym z istotnych momentów, m.in. z przysięgi, pierwszego tańca oraz z wybranych fragmentów wesela. Czas filmu : 30 minut

  3. Film składający się z teledysków nowoczesny sposób montażu: film oparty na teledyskach montowanych do muzyki wybranej przez Państwa lub przez nas. Dźwięk oryginalny pojawia się tylko w istotnych momentach (m.in. podczas przysięgi). Czas filmu : 10 minut

Całość otrzymują Państwo na stylizowanym pendrive w skórzanym etui.
Łącząc fotografię i film otrzymacie Państwo korzystne rabaty.
W sprawie cen oraz szczegółów gorąco zapraszam do kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.